KURUMUMUZDA İNFAZ VE KORUMA MEMURLARI İLE HÜKÜMLÜLER ARASINDA DÜZENLENEN FUTBOL TURNUVASI FİNALİ

15 Aralık 2015  Salı  Saat:15:30

Bolvadin Açık Ceza İnfaz Kurumunda barındırılan hükümlüler ile Kurumda görevli İnfaz ve Koruma Memurlarından oluşan takımlar arasında; Açık Ceza İnfaz Kurumu çim sahasında, gerçekleşen futbol turnuvasında yarı final ve final karşılaşmaları sonucunda şampiyon olan İ.K.M. Gücü Spor takımına kupa, II. olan hükümlülerden oluşan Destan Spor takımına da çeşitli hediyeler verildi.

Programın konuşmasını yapan Bolvadin Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Sedat Turan, ...Heyecanlı geçen futbol turnuvasının kazananının dostluk ve centilmenliğin olduğunu vurguladığı konuşmasına futbol ile şu günlerde her zamankinden daha çok ihtiyacımız olan birlik, barış ve kardeşlik duyusunu yaşatmak için buraya toplandık. Ve sanırım turnuva süresince yaşadıklarımız gördüklerimiz haklı olduğumuz ortaya çıkardı. Bu turnuva gibi ceza infaz kurumumuzda sürekli sosyal ve kültürel etkinlikler düzenleyen Kurum Müdürümüz Abdurrahim Yayğaz' a, katkılarından ve verdikleri destekleri için Bolvadin Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü' ne ile Bolvadin İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü teşekkür ediyorum.

Bu soğuk havada içimizi ısıtan ve turnuvayı renklendiren izleyicilere ayrıca teşekkür eder, turnuvaya katılanların başarılarının devamını dilerim..." diyerek konuşmasını bitirdi,

Hükümlü ve memurların izleyici olarak da yoğun ilgi gösterdiği maçlarda tribünler doluydu. Tüm takımların iddialı olmasıyla mücadele temposu yüksek geçen turnuva izleyenlere keyif dolu anlar yaşattı. Turnuvaya katılan takım kaptanları turnuvada emeği geçenlere teşekkür ederek bu tür etkinliklerin kendileri için çok olumlu olduğunu ve bu tür çalışmaların artarak devam etmesi dilediklerini ifade ettiler.

h1

h2

h3

h4

h5

h6

h7

h8

 

Sitemizi
 
Bolvadin C Tipi Kapalı Açık Ceza İnfaz Kurumu Resmi Web Sitesi © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. webmaster: Hasan SINGIN İletişim:0 272 612 5008 e-posta:ab64417@adalet.gov.tr