BOLVADİN CEZA İNFAZ KURUMUNDA BİRLİĞİN, SEVGİNİN, HOŞGÖRÜNÜN VE HUZURUN İFTAR YEMEĞİ

Ramazan ayının paylaşmak olduğunun bilinci hareket eden Bolvadin C Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumunun Müdürlüğümüz 15 Haziran 2017 Perşembe günü Açık Ceza İnfaz Kurumunun çim sahasında ilçe protokolünün, personelin ve hükümlülerin katılımı ile gerçekleştirerek sosyal sorumluluk görevini yerine getirdi.

İftar yemeğine Bolvadin Kaymakamı Kenan Eskin, Bolvadin Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Çağrı Kılıç İlçe Jandarma Komutanı Jan.Yüzbaşı Gökhan Kulen, Bolvadin Adliyesinde görev yapan Hakim ve Savcıları, İzleme Kurulu üyeleri ve diğer ilçe protokol üyelerinin katıldı.

Bolvadin ceza infaz kurumunda Ramazan bütün görkemiyle devam ederken ikramların içtenliği iftar sofrasını tatlandırırken projektörlerin aydınlattığı kocaman yeşil sahada Bolvadin Müftülüğü görevlilerinde oluşan İlahî grubunun ney ve ud dinletisi ile Kur' an-ı Kerim Tilaveti protokol üyelerinin ve hükümlülerin büyük beğenisini topladı.

İlçe protokol üyelerinin, İnfaz ve Koruma Memurlarının aynı zamanda hükümlülerin bir arada olduğu iftar yemeğinde hoşgörü rüzgarlarının estiği birlikte yaşam, huzur ve saygı dualar ile pekiştirildi.

İftar yemeğini tertip eden Kurum Müdürü Abdurrahim Yayğaz yaptığı konuşmasında hoşgörü, kardeşlik ve dayanışmaya vurgu yaparak, cezaevlerinde nasıl bir arada huzur ile yaşandığını ve bu anlamda; Ceza İnfaz Kurumlarında verilen iftar yemeklerinin önemini anlattı.

İnsanlığa insanoğluna hizmet edebilmenin şuuru içerisinde bulduklarını ifade personellerin konuşmaları ile yemek sonlandırıldı.

.

ph1

ph2

ph3

ph4

 

 

Sitemizi
 
Bolvadin C Tipi Kapalı Açık Ceza İnfaz Kurumu Resmi Web Sitesi © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. webmaster: Hasan SINGIN İletişim:0 272 612 5008 e-posta:ab64417@adalet.gov.tr