Bolvadin Ceza İnfaz Kurumun

Gün Kadınların Günü Etkinlikleri

Bolvadin C Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Abdurrahim YAYĞAZ ve erkek personelleri, kadın çalışanlara sürpriz yaptı.

Kurumun bayan çalışanlarına Kadınlar günü münasebetiyle karanfil verildi. Kurum Müdürü ve çalışma arkadaşlarının bu jesti karşısında duygulanan kadın çalışanlar tek tek teşekkür ettiler.

Öğlen saatlerinde yapılan etkinlikte, konuşma yapan Kurum Müdürü kadınlara iş hayatının yanı sıra hayatın tüm alanlarında gerekli değerin verilmesi gerektiğini söyleyen Abdurrahim Yayğaz "...Var oluşumuzun ve hayata tutunmamızı sağlan her daim yanımızda olan kadınlarımız her şeyimiz. Kadınlarımızı sadece bir değil her zaman hatırlamalıyız." diyerek kadına yönelik şiddetin son bulmasını diledi. Öte yandan kadın çalışanlara pozitif ayırımcılık yaptıklarını belirten Kurumu Müdürü Abdurrahim Yayğaz tüm kadınların gününü kutladı ve her bir kadın çalışanına karanfil verdi.

f1

f2

f3

f4

 

 

Sitemizi
 
Bolvadin C Tipi Kapalı Açık Ceza İnfaz Kurumu Resmi Web Sitesi © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. webmaster: Hasan SINGIN İletişim:0 272 612 5008 e-posta:ab64417@adalet.gov.tr