BOLVADİN CEZA İNFAZ KURUMUN ÇEVRE VE DOĞA SEVĞİSİ BAĞLAMINDA HÜKÜMLÜLERİ ISLAH ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Bolvadin C Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğünün açık bölümünde barındırılan çevre ve doğa sevgisinin belli bir program dahilinde hükümlülere işlenerek nihai olarak hükümlülerin ıslahına yönelik daha önce hazırlanan proje dahilinde çalışmalarına devam etmek.

Bolvadin Cumhuriyet Başsavcılığı, Bolvadin C Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğünün diğer kurumlar ile iş birliği yapılarak daha önce faaliyete geçen proje çalışmaları kapsamında;

07 Mart 2017 saat:15:00' de Çobanlar yolu üzerindeki proje alanında Cumhuriyet Başsavcımız Soner AYGÜN' ün başkanlık yaptığı 420 adet ibreli ağaç ve çam türlerinden "Mavi Ladin" ağaç ekimi ve alan bakımı etkinliklerine; Bolvadin Kaymakamı Kenan ESKİN Ceza İnfaz Kurumundan Sorumlu Cumhuriyet Savcısı Kadir Yalçın ÖZKUBAT, Bolvadin Adliyesinde görev yapan Cumhuriyet Savcıları ve Hakimler, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Yüzbaşı Gökhan KULEN, Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Abdurrahim YAYĞAZ, Bolvadin Adliyesi idare amirleri ve hükümlüler katıldı.

Dört gün süren etkinlik sonunda dikilen; 420 adet ibreli ağaç ve çam türlerinden "Mavi Ladin" ağaç fidanlarına can suyu verildi. Aynı zamanda 500 adet daha fidan dikimi için arazinin temizlik, ölçüm ve toprağın hazırlığı yapıldı.

Etkinlik sonunda protokol üyeleri tarafından başta Kurum Müdürü olmak üzere; tüm çalışan ve etkinliğe katkıda bulunan personel ile hükümlülere tek tek teşekkür edildi.

u1

u2

u3

u4

u5

u7

u6

 

 

Sitemizi
 
Bolvadin C Tipi Kapalı Açık Ceza İnfaz Kurumu Resmi Web Sitesi © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. webmaster: Hasan SINGIN İletişim:0 272 612 5008 e-posta:ab64417@adalet.gov.tr