Bolvadin Ceza İnfaz Kurumunda

Asayiş ve Güvenlik Durum Değerlendirme Toplantısı

Bolvadin C Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü Toplantı Salonun da 03 Mart 2017 Cuma günü saat:09:30' da Cumhuriyet Başsavcımız Soner AYGÜN Başkanlığında Asayiş ve Güvenlik Durum Değerlendirme Toplantısı yapıldı.

Bolvadin C Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü Toplantı Salonun da gerçekleşen Cumhuriyet Başsavcımız Soner AYGÜN' ün başkanlık yaptığı toplantıya; Ceza İnfaz Kurumundan Sorumlu Cumhuriyet Savcısı Kadir Yalçın ÖZKUBAT, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Yüzbaşı Gökhan KULEN, Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Abdurrahim YAYĞAZ, Ceza İnfaz Kurumu Jandarma Karakol Komutanı J.Asb.Kd.Bşçvş Cuma ÇİFTÇİ, Kurum 2.Müdürü Uğur AKIN ile İdare Memuru Hasan ÖN katıldı.

Toplantıda Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün emir ve talimatlarının yanı sıra doğru ve önemli gözlemler paylaşıldı. Görüşüler ve çözümleri hakkında karşılıklı görüş alış verisinde bulunulmasının yanı sıra yeni stratejiler, alınacak önlemler belirlendi.

Bolvadin C Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurum Müdürü Abdurrahim YAYĞAZ' ın toplantının kurumumuz bünyesinde yapılmasından sonra, toplantıya katılan protokol üyelerine teşriflerinden ötürü tek tek teşekkür edilerek toplantı sonlandırıldı.
ww1

ww2

ww3

 

 

Sitemizi
 
Bolvadin C Tipi Kapalı Açık Ceza İnfaz Kurumu Resmi Web Sitesi © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. webmaster: Hasan SINGIN İletişim:0 272 612 5008 e-posta:ab64417@adalet.gov.tr